PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V - Palivové čerpadlo od 3/2002 do 4/2008, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2005 |
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| pro organizační číslo do | 10737 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
| pro organizační číslo do | 10737 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s externím palivovým filtrem |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předfiltrem |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2006 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předfiltrem |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s externím palivovým filtrem |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Průměr v mm | 129,15 mm |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 52,2 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10738 |
| Průměr v mm | 129 mm |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 50,8 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10738 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Délka [mm] | 229 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 129 mm |
| Výška [mm] | 154 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2006 |
| Délka [mm] | 228 mm |
| Šířka [mm] | 129 mm |
| Výška [mm] | 153,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| RICAMBI-číslo od | 10738 |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525T9 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10737 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10738 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 22 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| délka 1 [mm] | 69 mm |
| Délka 2 [mm] | 126 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| RICAMBI-číslo od | 10738 |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost