PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Palivové čerpadlo od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| pro OE číslo | 1525 W1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Průměr v mm | 129 mm |
| Tlak [bar] | 2,5 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 36,3 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10262 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525-W1 |
|---|---|
| Typ vozidla | BOSCH INJ. |
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Tlak [bar] | 2,5 bar |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1579FG |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 130 mm |
| Tlak [bar] | 2,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| tlak (psi) | 37,7 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 154 mm |
| Tlak [bar] | 2,5 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 36,3 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Tlak [bar] | 2,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,50 l/min |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10262 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| pro organizační číslo od | 10263 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| pro organizační číslo od | 10263 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 2,65 l/h |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Multiplex |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | D08973 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2,6 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Délka [mm] | 223 mm |
| Šířka [mm] | 129 mm |
| Výška [mm] | 154 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,775 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost