ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) - Palivové čerpadlo od 10/2003 do 9/2005, 2387 ccm, 129 kW, 175 hp, 841 G.000, limuzína
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | 005 |
| dodávané množství [l/h] | 30 l/h |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 72289AS |
| dodávané množství [l/h] | 30 l/h |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 72289AS |
| dodávané množství [l/h] | 30 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost