ALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) - Palivové čerpadlo od 11/2003 do 9/2010, 1910 ccm, 110 kW, 150 hp, 937 A5.000, kupé
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 72289AS |
| dodávané množství [l/h] | 30 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost