VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion - Palivové čerpadlo od 8/2004 do 11/2008, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-7-120 000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 114 mm |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 7,3 psi |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,42 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 5,17 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 2,03 l/h |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-4-000001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 1,40 l/h |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-7-120 001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18908 |
| druh provozu | mechanický |
| Tvar | rovný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J 4 000 001 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K4000001 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18908 |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,418 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | V10-09-0814 |
| pro číslo výrobku | V10-09-0825 |
| pro číslo výrobku | V10-09-1226-1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770053 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775178 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770053 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770146 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775243 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770146 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 45 l/h |
Dostupnost