VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI - Palivové čerpadlo od 3/2005 do 7/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| pro číslo výrobku | 72409A2 |
| Počet koncovek | 3 |
| párová čísla výrobku | 70430 |
| párová čísla výrobku | 70430A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 19 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| délka 1 [mm] | 104 mm |
| Délka 2 [mm] | 134 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost