VW VENTO (1H2) 1.6 - Palivové čerpadlo od 9/1992 do 9/1998, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, ABU, AEA, AEE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1995 |
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1994 |
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1995 |
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4976 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-S-000 001 |
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| stavitelný | není stavitelný |
| ne pro variantu vybavení | VARIANT |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0919651N |
| Omezení výrobce | VDO |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2250230 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,0 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak od | 1,2 bar |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost