VW VENTO (1H2) 1.6 - Palivové čerpadlo od 9/1992 do 9/1998, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, ABU, AEA, AEE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4019 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1994 |
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4976 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Kód motoru | ABU, AEA, AEE |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
Dostupnost
| Kód motoru | ABU, AEA |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Kód motoru | AEE |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4976 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,602 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,59 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4976 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4976 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
| Tlak [bar] | 1,20 bar |
Dostupnost