VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 - Palivové čerpadlo od 7/1993 do 5/1998, 1781 ccm, 66 kW, 90 hp, ABS, ADZ, ANP, Kabriolet
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1998 |
| Napětí [V] | 13 V |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Dodávané množství [l/min] | 105 l/min |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| stavitelný | není stavitelný |
| ne pro variantu vybavení | VARIANT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0919651N |
|---|---|
| Omezení výrobce | VDO |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak od | 1,2 bar |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | ADZ |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4975 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4975 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,602 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost