VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI - Palivové čerpadlo od 10/2005 do 5/2010, 3597 ccm, 206 kW, 280 hp, BHK, BHL, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 18998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 7L6*** |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1.5, M12 x 1.5 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 6 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| Typ paliva | Etanol-benzín (E85) |
| Tlak [bar] | 6 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,059 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost