SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI - Palivové čerpadlo od 10/2005 do 2/2013, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, BWA, CCZA, kombi
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 258 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6-207 293 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vpusť [mm] | 105 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 109 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 2,03 l/h |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22171 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U5 000 001 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22171 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22171 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U5 000 001 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 221-824-068-043Z |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22171 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-4-000-001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-B-000-001 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| Délka [mm] | 244 mm |
| Šířka [mm] | 114 mm |
| Výška [mm] | 136,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
| Délka [mm] | 253 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20395 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | TMBZZZ1ZXX-000001 |
| druh provozu | mechanický |
| verze | OE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20395 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | TMBZZZ1ZXX-000001 |
| druh provozu | mechanický |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 4,0 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Proud [A] | 9,5 A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 135 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20395 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost