CITROËN JUMPER II valník/podvozek 3.0 HDi 160 - Palivové čerpadlo od 9/2006 do 12/2015, 2999 ccm, 116 kW, 157 hp, F1CE0481D (F30DT), valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 24616 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
| Tlak [bar] | 5,3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,30 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 980091 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CR/CP3S3/R75/20 |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | 005 |
| dodávané množství [l/h] | 30 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445010559 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost