AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI - Palivové čerpadlo od 11/2011 do 12/2015, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, CGLC, kombi
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0919050Q |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437434 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost