VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Palivové čerpadlo od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,244 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,244 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,162 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,162 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | F000TE0111 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Omezení výrobce | VDO |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Tlak [bar] | 1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Tlak [bar] | 1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost