CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Palivové čerpadlo od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72181 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72181AS |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kód motoru | XU 10JP4RS |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 75 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DELCO |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez přídavného topení |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,635 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 73051 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 75 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72067A2 |
| dodávané množství [l/h] | 75 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72181 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72181AS |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost