BMW X5 (E70) 3.0 si - Palivové čerpadlo od 10/2006 do 9/2008, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BF, SUV
| Rok výroby od | 12/2006 |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Čína |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| Délka [mm] | 129 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 170 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26306 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektr.přídavného vytápění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Šířka [mm] | 110 mm |
| Výška [mm] | 121,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost