AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI - Palivové čerpadlo od 9/2005 do 6/2006, 1968 ccm, 89 kW, 121 hp, BVG, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 20496 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-5-000 001 |
| druh provozu | mechanický |
| Typ paliva | Nafta |
| Tvar | rovný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Jsou nutné přídavné díly od výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | X/2 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | X/2 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20496 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-5-000001 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
Dostupnost