AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI - Palivové čerpadlo od 6/2008 do 3/2012, 2698 ccm, 120 kW, 163 hp, CAMB, CGKB, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 21064 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,303 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| barva krytu | bílá |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 180 l/h |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 72688A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0919050Q |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445010611 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21064 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21064 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445010646 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost