FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - Palivové čerpadlo od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,324 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775010 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775011 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775062 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775063 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775066 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,324 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
| Alternativní sada opravy | 770010 |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775005A |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775010 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775011 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775062 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775062A |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775063 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775066 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,756 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770010 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,756 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770010 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,756 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770010 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,816 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770010 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,815 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770010 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46473394 |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0000152504 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7788694 |
| Tlak [bar] | 1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 77505 |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN :22 - OUT :8 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 37 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 1,1 bar |
| Celková délka [mm] | 140 mm |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
| párová čísla výrobku | C9750010130 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN :22 - OUT :8 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 37 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 1,1 bar |
| Celková délka [mm] | 140 mm |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost