MINI MINI (R50, R53) One - Palivové čerpadlo od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2004 |
| Konstrukční rok do | 06/2004 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 126,5 mm |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2004 |
| Délka [mm] | 262 mm |
| Šířka [mm] | 109,5 mm |
| Výška [mm] | 126,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2004 |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Délka [mm] | 262 mm |
| Šířka [mm] | 109,5 mm |
| Výška [mm] | 126,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2004 |
| Volitelné | Ano |
| Délka [mm] | 272 mm |
| Šířka [mm] | 109 mm |
| Výška [mm] | 127,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4,6 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16146759955 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4,6 bar |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16146765119 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,7 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost