SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i - Palivové čerpadlo od 3/1993 do 2/2002, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, ABU, AEE, ALM, Šikmá zadní část
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Brazílie |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Omezení výrobce | VDO |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12949 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1997 |
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K..W..000 001 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Kód motoru | ABU |
|---|---|
| není určené pro kód motoru | ALM |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 51 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Délka 2 [mm] | 141 mm |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| není určené pro kód motoru | ABU |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 51 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Délka 2 [mm] | 141 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Kód motoru | ABU |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Kód motoru | ALM |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,38 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 12949 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-250 000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 110,2 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
| Napětí [V] | 13 V |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Dodávané množství [l/min] | 105 l/min |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nádoby uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-W-000 001 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 87 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12949 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-250 000 |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12949 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-400 000 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-499 999 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | VAG#6N0 919 637B |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost