BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i - Palivové čerpadlo od 9/1990 do 10/1993, 1796 ccm, 83 kW, 113 hp, M40 B18 (184E1), Kabriolet
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,565 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,968 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770121A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16141184022 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| pro OE číslo | 16141179711 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70064A2 |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16141179711 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72124A2 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 63 l |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,585 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| barva krytu | bílá |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost