RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) - Palivové čerpadlo od 2/2007 do 6/2009, 1461 ccm, 62 kW, 84 hp, K9K 718, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 03/2007 |
|---|---|
| Délka [mm] | 208 mm |
| Šířka [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1520084A15 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,10 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
|---|---|
| pro OE číslo | 1520084A15 |
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Hmotnost [kg] | 5,10 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21171 |
|---|---|
| Typ vozidla | BB3N/CB3N |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Šířka [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,8 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1520084A15 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,10 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost