CITROËN XM (Y3) 2.0 - Palivové čerpadlo od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s částmi konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Kód motoru | RGX (XU10J2TE) |
| Délka [mm] | 138 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770023 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,804 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770023 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,758 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770013 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,758 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770013 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7750713 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | Turbo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7750715 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | WALBRO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001525VA |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 76301 |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8001063869452 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16141182842 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46427664 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8001063720999 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 519700000163 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost