VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion - Palivové čerpadlo od 5/2009 do 11/2012, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CBAB, CFFB, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | X/2 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 114 mm |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 7,3 psi |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,42 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 5,17 l/min |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-D-000 001 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20799 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23178 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet koncovek | 2 |
| verze | OE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20799 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,86 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,094 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,725 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
| Alternativní sada opravy | 770171 |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost