MINI MINI Kabriolet (R57) John Cooper Works - Palivové čerpadlo od 8/2008 do 5/2015, 1598 ccm, 155 kW, 211 hp, N14 B16 C, N18 B16 C, Kabriolet
| pro OE číslo | 16112755082 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16112755083 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 72752A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | A2C31347700Z |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2014 |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Průměr v mm | 127 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,122 kg |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 72752A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
Dostupnost