VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI - Palivové čerpadlo od 10/2008 do 11/2012, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CBAA, CFFA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CR/CP4S1/R40/20 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23312 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2009 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23312 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2009 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437405 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437433 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Objemový proud [l/min] | 125 l/min |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost