SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 - Palivové čerpadlo od 11/2009 do 12/2017, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CFHF, CUUA, DFSA, SUV
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23585 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| Kód motoru | CFHA<D96> |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23585 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437440 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437405 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34066 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2015 |
| montovaná strana | strana motoru |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost