PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V - Palivové čerpadlo od 10/2009 do 10/2014, 1598 ccm, 115 kW, 156 hp, 5FV (EP6CDT), kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s externím palivovým filtrem |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 1,6 l/min |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Dodávané množství [l/min] | 1,66 l/min |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4,5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | MARWAL |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Zásobování palivem | pro vozidla bez systému zpětného toku paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775656 |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Zásobování palivem | pro vozidla bez systému zpětného toku paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4,5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525V0 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525SY |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001525SY |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525NR |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001525NR |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost