DACIA SANDERO II 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6) - Palivové čerpadlo od 10/2012, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 612, K9K 626, K9K 838, K9K 872, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 0986437442 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,10 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37036 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6d-Temp |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 108 mm |
| Tlak [bar] | 4,8 bar |
| druh provozu | elektrický |
| tlak (psi) | 70,4 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35586 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35586 |
|---|---|
| Typ vozidla | B8M6/B8M7 |
Dostupnost