FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AD_) - Palivové čerpadlo od 10/1993 do 3/1997, 1372 ccm, 98 kW, 133 hp, 176 A4.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| délka 1 [mm] | 97 mm |
| Délka 2 [mm] | 147 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 46 475 714 |
| Průměr v mm | 124 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| tlak (psi) | 50,8 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost