VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V - Palivové čerpadlo od 1/1994 do 8/1996, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, ABF, limuzína
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3,0 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak od | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3A-R-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-RB175 000 |
| Omezení výrobce | VDO |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nádoby uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VDO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | ABF |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A..V..300 000 |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A..V..300 000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,602 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost