SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 - Palivové čerpadlo od 5/2011 do 2/2013, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CFHF, kombi
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 45 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0906089A |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0580464121 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0919050AC |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 45 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0919050K |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 45 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Alternativní sada opravy | 622 451 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předfiltrem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23585 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
| dodávané množství [l/h] | 45 l/h |
| barva krytu | žlutá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CR/CP4S1/R40/20 |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost