RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) - Palivové čerpadlo od 1/1996 do 8/2003, 1998 ccm, 84 kW, 114 hp, F3R 750, F3R 751, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 22 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| délka 1 [mm] | 64 mm |
| Délka 2 [mm] | 127 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70038A2 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 72546 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost