SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI - Palivové čerpadlo od 11/2012 do 10/2016, 1395 ccm, 90 kW, 122 hp, CMBA, CXSA, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 28124 |
| Rok výroby od | 01/2015 |
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| Typ vozidla | 5F1 |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 74124A2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 74124A2 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Kód motoru | CXSA |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 0580200766 |
| pro OE číslo | 5Q0919051BS |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| pro číslo výrobku | 72583A2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| barva krytu | bílá |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost