FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Palivové čerpadlo od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 73050 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70033A2 |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 73050 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70033AS |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
| párová čísla výrobku | 73050 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 73050 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70408AS |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
| párová čísla výrobku | 73050 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1112051 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| pro číslo výrobku | 72095A2 |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| pro číslo výrobku | 72095AS |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72101A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72101AS |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| pro číslo výrobku | 72127A2 |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost