RENAULT CLIO IV (BH_) 0.9 TCe 90 (BHNF, BHMA, BHMH, BHJK, BHJR) - Palivové čerpadlo od 11/2012 do 8/2021, 898 ccm, 66 kW, 90 hp, H4B 400, H4B 408, H4B 412, Šikmá zadní část
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,296 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| barva krytu | bílá |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 72795A2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34138 |
| Délka [mm] | 222 mm |
| Šířka [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost