SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI - Palivové čerpadlo od 11/2012 do 10/2020, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CKFC, CRMB, CYKA, DCYA, DFFA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 34886 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437440 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30582 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2014 |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| montovaná strana | strana motoru |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost