SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI - Palivové čerpadlo od 11/2012 do 5/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CLHA, kombi
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0919050AN |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 320901057 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| barva krytu | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27810 |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437440 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27810 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Omezení výrobce | für Hersteller Bosch |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost