MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Palivové čerpadlo od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 23727 |
|---|---|
| Typ vozidla | 204002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez imobilizéru |
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2008 |
|---|---|
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | A6510701801 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| dodávané množství [l/h] | 190 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez přídavného topení |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23727 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| Typ vozidla | 204002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez imobilizéru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 31214540 |
Dostupnost