SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 - Palivové čerpadlo od 5/2010 do 2/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BKD, CFHC, CLCB, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 114 mm |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 7,3 psi |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,42 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 5,17 l/min |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23587 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1Z-A-000 001 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23587 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet koncovek | 2 |
| verze | OE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,094 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1Z 4 000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1Z 7B151 527 |
| Hmotnost [kg] | 0,418 kg |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | V10-09-0814 |
| pro číslo výrobku | V10-09-0825 |
| pro číslo výrobku | V10-09-1226-1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,725 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
| Alternativní sada opravy | 770171 |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770146 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775243 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770146 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
Dostupnost