DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) - Palivové čerpadlo od 5/2010 do 6/2013, 1598 ccm, 62 kW, 84 hp, K7M 800, K7M 818, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 82 00 307 403 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 60 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | TTP456 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| Tlak [Pa] | 350000 Pascal |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost