NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Palivové čerpadlo od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2013 |
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Napětí [V] | 13 V |
| Průměr v mm | 137 mm |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| tlak (psi) | 50,8 psi |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Délka [mm] | 230 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 75 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775043 |
| dodávané množství [l/h] | 75 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 775525 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 170401KA0A |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Počet vedení | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 170409U01C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Počet vedení | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 170401HJ0B |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 60 l/h |
| Počet vedení | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 170401HJ0A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 60 l/h |
| Počet vedení | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17040AX000 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Počet vedení | 1 |
| párová čísla výrobku | 73087 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72257A2 |
| párová čísla výrobku | 73087 |
Dostupnost