SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i - Palivové čerpadlo od 11/1996 do 3/1999, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AFT, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost