VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6 - Palivové čerpadlo od 11/1995 do 4/2000, 2792 ccm, 103 kW, 140 hp, AES, autobus
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3,0 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak od | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nádoby uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,952 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
| Alternativní sada opravy | 770040 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 775047A |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,534 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost