AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 - Palivové čerpadlo od 12/1997 do 1/2005, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AJP, AQE, ARH, kombi
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| pro číslo výrobku | 70024A2 |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 110 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 72058 |
| párová čísla výrobku | 72058AS |
Dostupnost