RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) - Palivové čerpadlo od 9/1998 do 5/2005, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, E7J 634, E7J 635, E7J 780, K7J 700, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72028A2 |
| dodávané množství [l/h] | 105 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 73087 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Zásobování palivem | pro vozidla bez systému zpětného toku paliva |
| párová čísla výrobku | 73087 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 72160A2 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Zásobování palivem | pro vozidla bez systému zpětného toku paliva |
| párová čísla výrobku | 73087 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200683203 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200683203 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200683203 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost