AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro - Palivové čerpadlo od 6/2009 do 5/2012, 2967 ccm, 165 kW, 224 hp, CATA, SUV
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 200 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dieselovým motorem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22660 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2010 |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost