Všechny vozy - Palivové čerpadlo
| Délka [mm] | 271 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 271 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 198 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 138,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 203 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 241 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 229 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 292 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 165 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 304 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Typ paliva | Benzín |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 381 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost