MERCEDES-BENZ E-CLASS kupé (C207) E 350 (207.359) - Příslušenství od 4/2011 do 12/2014, 3498 ccm, 225 kW, 306 hp, M 276.957, kupé
| vnitřní průměr [mm] | 31,47 mm |
|---|---|
| verze | 1,78 cord |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost